Про ц е нтр

Центр розвитку дитини «Веселка» - це заклад у Фастові, розрахований на 30 дітей, що будуть займатися у 2-х групах. До кожної групи буде прикріплено одного курівника та його помічника.

Т е риторія

Територія центру – це два поверхи для занять, ігор, творчості та відпочинку. На другому поверсі будівлі розташовані кімнати для занять кожної групи, роздягальня з шухлядками для кожного малюка та два санвузли – для хлопчиків і дівчаток. На третьому поверсі ми облаштували затишну спальню та просторий актовий зал. Будівля комплексу знаходиться під охороною та цілодобовим відеонаглядом. Крім того, на території є два закритих гральних майданчика, де можна весело проводити час на свіжому повітрі.

На ш і  п е р ев а г и

А кт и в н і с т ь

Веселі свята, різноманітні активності, екскурсії

Ве лик а   територія

Власні нові сучасні майданчики на відкритому повітрі

Б е зп е к а

Відвовідність приміщень та обладнання нормам безпеки

С м а ч на  к ух ня

Збалансоване 3х разове харчування, з урахуванням індивідуальних особливостей

Ві д е о н а гляд

Закрита територія під цілодобовим відеонаглядом по периметру та в класах

Ба г атосто ронній

роз в и то к

Розвиток через індивідуальні потреби дитини

На ш і  уч и т е л і

Наталія Ігорівна
Волос

Директор центру розвитку дитини «Веселка»

Освіта: Національний університет «Львівська політехніка», спеціальність: менеджмент (управління навчальним закладом), диплом Магістра.

Наталія Ігорівна – справжній професіонал, що не цурається навчатися, вдосконалюватися й дізнаватися по нові методи виховання дітей.

Ольга Миколаївна Мищенко

Педагог гуртка «Весела абетка»

Ольга Миколаївна має повну вищу педагогічну освіту та більше 30 років досвіду роботи з дітьми. Головним у спілкуванні з дошкільнятами вважає повагу, доброзичливість та справедливість. Бо щире та поважливе ставлення до дитини – це частина виховного процесу.

Анастасія Олександрівна Кучерук

Педагог Англійського розмовного клубу

Має вищу освіту зі спеціальності «Педагогіка і методика середньої освіти – англійська мова та література». З дітьми Анастасія Олександрівна працює впродовж 12 років. Головним у своїй професії вважає змогу допомогти дитині пізнавати світ, навчатися та розвивати свої здібності.

Ірина Анатоліївна
Канєва

Керівник музичного гуртка

Кваліфікований спеціаліст у освітній галузі мистецтва. Ірина Анатоліївна працює з дітьми вже 34 роки, з яких 19 – з дошкільнятами. Улюблена цитата: «Можна зорі розсипати в небі, можна вітер спинити на мить. Та для цього всміхатися треба і світ дитини любить!».

Ірина Олександрівна Сарапіна

Керівник гуртка хореографії

Має диплом молодшого спеціаліста працює з дітьми впродовж 16 років. Вважає, що гармонійний фізичний розвиток неможливий без танцю. Бо він виховує у малечі не тільки добру координацію рухів, а й любов до руху та музики.

Світлана Леонідівна Гриненко

Керівник групи

Має вищу освіту за спеціальністю та впродовж 13 років працювала вихователем у дитячих садочках. Світлана Леонідівна має двох дорослих синів і знає, як важливо знайти спільну мову не лише з дітьми, а й досягти взаєморозуміння з батьками.

Вікторія Віталіївна Сугак

Логопед

Має вищу освіту за спеціальністю вчитель-логопед. Працює з дошкільнятами п’ять років. Головним у своїй роботі вважає любов до дитини. Бо саме вона відкриває маленьке серденько і здатна творити дива, у тому числі і педагогічні.

Ігор Сергійович Піроженко

Педагог гуртка електроніки

Має повну вищу освіту, з дітьми працює один рік. Викладає у декількох освітніх центрах та навчає малечу правилам безпеки при користуваннні електроприладами. Найголовнішим у своїй роботі Ігор Олексійович вважає допомогу у навчанні та оволодіні навичками. Себе він зарекомендував як терпеливий та комунікабельний педагог.

Катерина Петрівна Шміляр

Керівних групи

Має повну вищу освіту, протягом дев’яи оків працювала вихователем у дитячих садочках. Її головна ціль - знайти спільну мову з дітьми та з батьками. У роботі керується принципом: “Не нав’язувати свою думку і розкривати таланти та потяг до творчочті у малечі”.