Пос л у г и

Де ржа в н а
нав ча ль на  програма
«Українське дошкілля»

Програма розрахована на дітей віком 3-6 років.

15 дітей в групі з 8:00 до 19:00.

Розклад включає заняття з логопедом двічі на тиждень, англійська мова, художня діяльність, розвиток мови, духовно моральне виховання, фізичне виховання, логіко-математичний розвиток, художньо-продуктивна діяльність, підготовка руки до письма, знайомство з навколишнім середовищем.

Детальніше...
Додатковий гурток
Ш а х и

Шахи для дітей? Однозначно – так! Відомі світові гросмейстери розпочинали знайомство з грою у віці 4-5 років! А значить саме час познайомити і ваших дітей з грою, що розвиває увагу, концентрацію і допомагає навчанню в школі!

У шаховому гуртку малеча вчиться грі зі спрощених варіантів.

Вікова група 5-6 років.

Детальніше...
Додатковий гурток
Ан г л і й сь ка
м о в а

Вивчити англійську мову, ніби рідну тепер можна змалку! Головне бажання та поступовість. Звикнувши до іноземної граматики, слів та вимови, дитина навчиться думати і розмовляти англійською, а згодом вивчить її досконально!

Вікова група 3-6 років

Детальніше...
Додатковий гурток
б ук ва ри к

Готуватися до школи – справа не з легких! Але центр розвитку «Веселка» не знає перешкод. Разом з досвідченим педагогом дошкільнята вивчають літери, запам’ятовують їх написання та вимову, складають приголосні та голосні у склади та вчаться читати. І все це у формі цікавої гри!

Вікова група 5-6 років

Детальніше...
Додатковий гурток
Т в ор ч а

м а й стерня

Увага, дрібна моторика та тренування маленьких пальчиків – важливі складові повноцінного розвитку. В творчій майстерні дітки вчаться створювати вироби з пластиліну, роблять аплікації та саморобки з натуральних матеріалів, іграшки своїми руками та ще багато цікавих витворів.

Вікова група 3-6 років.

Детальніше...
Додатковий гурток
Хор е о г ра ф ія

У чому користь дитячих танців? Відповідей безліч! Вони чудово розвивають координацію рухів, вчать керувати своїм тілом, а ще навчають працювати у команді та виконувати вправи синхронно та плавно. Хореографія чудовий спосіб привчити малечу до відчуття ритму і відкрити талант ще змалку.

Вікова група 3-6 років.

Детальніше...
Додатковий гурток
Е л ект ро ніка

Фізика може бути цікавою! Відкрийте її можливості для дітей у центрі розвитку «Веселка»! індивідуальний підхід та оригінальна методика викладання допоможуть полюбити пізнавальний предмет.

Вікова група 5-6 років.

Детальніше...